Arduino Bluetooth Arı Mater ve Slave v2.0 ile uyumlu

Stok durumu:
Stokta var

Etiketler: Ucuz Arduino Bluetooth Arı Mater ve Slave v2.0 ile uyumlu, Yüksek Kalite Arduino Bluetooth Arı Mater ve Slave v2.0 ile uyumlu, Çin Ağaç işleme Makineleri Parçaları Tedarikçiler.

    ₺46.34 ₺54.51
  • Model Numarası: na

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)


büyütmek için tıklayın
büyütmek için tıklayın
büyütmek için tıklayın
büyütmek için tıklayın
Bluetooth arı Bluetooth kablosuz veri iletim modülü için benimsenmesi XBEE tasarım , kompakt boyutu için uyumlu XBEE yerleştirme , uygulanabilir bir çeşitli 3.3 V tek-çip sistemi , the modülü kullanabilirsiniz the AT komutu baud hızını ayarlamak ve usta - köle modu , varsayılan baud hızı: 9600, slave modu , eşleştirme şifre: 1234 .
ile geliyor bir yüksek verimli on-board anten, anten exposed için the daha iyi sinyal kalitesi emisyon uzak , şeffaf seri için Bluetooth adaptörü çeşitli ile eşleştirilmiş Bluetooth telefon . kolaylaştırmak için kullanıcı dostu tasarım için ikincil geliştirme .
testi modül ile pazarı tüm Bluetooth adaptörü eşleştirilmiş ( ile Bluetooth özellikli laptop ve cep telefonu )
The Bluetooth modülü destekler ana master-slave modu, baud hızı ve diğer parametreler gelen bir mod, the kullanıcı basit aracılığıyla AT komutu set . kullanım özgürlük ve esneklik , adapte edilebilir the özel ihtiyaçları of daha fazla kullanıcı . genel ve PC, PDA ve diğer Bluetooth cihazları eşleştirilmiş için slave modu .
sen ile bizim arı Adaptörü doğrudan bağlı ve the bilgisayar
wiki sayfası: seeedstudio.com/wiki/index.php?title=Bluetooth_Bee

Değerlendirmenizi yazın!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kalite
Fiyat

İlgili ürünler